Poštovani,
    U braku sam 27 god. Odmah u početku braka sam imao komplikacije. Evo o čemu se radi. Supruga je radila kao konobarica od svoje 15 godine pre braka je imala bezbroj partnera što opravdava time da je tražila ljubav i pažnju i da to jednostavno tako treba naiđe dobar tip i snjim ode u krevet. Nastavila je da radi i po sklopljenom braku i pvih mesec dana je istetovirala na ruci slovo za što sam joj u prvi mah oprostio, posle godinu dana zamolila me je da ode u mesto gde je radila kod babe idede da im pomogne oko nekih poslova jer su bili stari, međutim po dolasku kod njih ostavlja torbu i odlazi i provodi dve noći odsutna ne znaju ni oni kad sam to saznao odgovor je samo bio nisam te prevarila. Godine su prolazile dobili smo dvoje dece ali bilo je uvek nekih ispada i većinom nezadovoljstva sa njene strane bili smo situirani i ona je vreme provodila u gradu troskareci na gluposti i sitnice napominjem decu nije zapostavljala ali mene jeste. Morao sam da se dosta trudim da bi spavala samnom uz uvek neku primedbu. U zadnje vreme mi spominje svoje bivše momke kako ja nisam niko i ništa i tako najpogrdnije stvari omeni. Ovo više ne može da se trpi postao sam patološki ljubomoran ali suzdržavam se zbog dece. Molim Vas za savet kako i nakoji način da razgovaram snjom i kako to spreciti.
    Hvala.

    Odgovoreno: 16. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #33837

    • Kakvi su to lekari koji se uhvate za nebitni deo rečenice i onda šalju čoveka da se leči od ljubomore! Čovek je rekao da ga neko ko mu je blizak maltretira i ponižava i da je zbog toga besan a doktor mu odgovara da je bes problem i da mora da se leči!