Molim vas za pomoc!!! Imam problem u braku. Posle rodjenja deteta sam izgubila zelju za sexom. Ne osecam nikakvo uzbudjenje. Mome suprugu to jako smeta. U trudnoci sa drugim detetom mi se zelja vratila i to veca nego ikada, ali posle porodjaja je opet nestala. Bojim se da cu izgubiti supruga zbog toga. Da li postoji neki lek koji bi mi pomogao ili bilo sta i kome da se obratim za to. Molim vas pomozite!!!!

    Odgovoreno: 10. 06. 2009.
    • Poštovani, oscilacije u seksualnom uzbuđenju u dva različita, pre svega endokrinološka stanja implicira da je potrebno paralelno sa konsultacijom seksologa potražiti i mišljenje ginekologa-endokrinologa. Seksoolozi će vam savetovati da za prvo vreme nađete neki seksualni potkrepljivač na mužu ili ga uvedite u vaše seksualne igre u vidu nekog fetiša koji bi bio seksualno uzbudljiv, što ne spada ni u kakve perverzije, već uobičajni stimulator u uslovima seksualne bračne čamotinje. Sa druge strane, bolje se organizujte oko čuvanja i brige oko dece da vam ta aktivnost ne bi isisala svu energiju i dobro raspoloženje. Pozdrav