Poštovani,
    zahvaljujem Vam na već odgovorenim pitanjima, doista ste ekspeditivni i namjeravam Vas i dalje pratiti i kontaktirati.
    Željela bi čuti Vaš direktan savjet u vezi mog problema sa dečkom (što on ne smatra problemom). Naime, s dečkom sam u vezi par mjeseci, zaista uživam s njim u krevetu kao ni s kim do sada, ali on tvrdi da mu je dosta jednom mjesečno. Međutim, meni nije, ali bez obzira na to, čudno mi je to jer prema svim teorijama znam da muškarci češće žele seks od žena. On nikad ne govori o emocijama, dosta je zatvoren, ne znam da li trebam to otvoreno tražiti ili postoje neke igrice kojima ga mogu motivirati za to? Ne bih rekla da je problem u privlačnosti ili neprivlačnosti između nas....

    Odgovoreno: 22. 11. 2008.
    • Poštovana,
      ne znam da li ste mi do sada postavljali pitanja i da li sam na njih odgovorio, ali Vam svakako zahvaljujem na pohvalama. Tačno je da muškarci imaju jaču seksualnu želju, ali su žene seksualno i uopšte biološki jači pol (što nije ništa čudno jer ljudska vrsta zavisi od broja žena, a nasuprot tome broj muškaraca Prirodi nije ni bitan jer je dovoljan jedan). Međutim, to je generalna tendencija, ali svakako treba uvažavati individualne razlike. Crte ponašanja vašeg partnera uz seksualno ponašanje odgovaraju introvertnom tipu ličnosti (ja ne mogu reći da li je to vaš partner), ali karakteristike takvih tipova su da pokazuju izrazitu i konstantnu samokontrolu emocija i ponašanja, mnogo analiziranju, lojalni su u prijateljstvu i vezi, ali izraženo seksualno pasivni. Jednom rečju postoji seksualna uzdržanost i bezinicijativnost u seksualnom eksperimentisanju, a samozadovoljavanje je učestalije, što kompenzuje smanjenje učestalosti seksualnih odnosa. Dakle, sporo i kasno se "pale", pa je potrebna taktičnost i igrice. Vi možete biti inicijator različitog eksperimentisanja (ne sve odjednom nego jedno po jedno), dok ne pronađete "dugme" na koje se lakše i brže uključuje. Probajte pa javite da li ste na dobrom putu, verujem da za takve teme uvek ima zainteresovanih.
      Srdačno