1. Napuštanje kuće zbog neslaganja sa ocem

    Pitanje broj: #52764

    Kako da postupim u slučaju kada mi je dete od 21 godine otišlo od kuće zbog neslaganja sa ocem?

    Odgovoreno: 14. 02. 2010.
    • Ne vidim konkretno pitanje na koje bih Vam mogla odgovoriti. Moram da primetim da Vaše dete ima 21. godinu, i svakako je odrastao mladi čovek, koji sasvim razumno može da razmišlja o svojim postupcima, kao i posledicima koje idu uz to. Time što je otišao od kuće svakako ne znači da mu niste dragi i moguće je da želi da se osamostali. Razloge neslaganja sa ocem svakako će njih dvojica (ili možda dvoje), najbolje rešiti između sebe, a Vi biste svakako bili od pomoći kao objektivni i nepristrasni posmatrač.