1. Znojanje tokom spavanja

    Pitanje broj: #124909

    Poštovani,

    Već skoro mesec dana moj sin se znoji noću dok spava i to oko vrata najviše, i to u prvim satima sna. Vodili smo dete kod specijaliste orl gde je specijalista rekao da ima problema sa krajnicima. Isprimao je injekcije ali opet posle toga ista situacija. Oko jedan sat kad dete zaspi oko vrata se oznoji. Molim Vas da mi odgovorite šta da radim.

    Odgovoreno: 01. 02. 2014.

Komentari na pitanje: #124909

    • Dete ima 3 godine, u aprilu puni 4, svaki put kada zaspi, znoji se jako oko glave, kosa mu bude mokra, nekad bude i mokar po grudima, ume nekad da hče tokom spavanja veoma glasno, bilo da je leđima ili sa strane ili na stomaku. U prostoriji nije toliko toplo da bi uzrok bio taj... Obučen je u pidzamu.. Ne znam da li je hrkanje i znojenje zabrinjavajuće.. Molim za savet. To traje već duže vreme. Nebitno da li je dan ili noć, kada zaspi, znoji se.