1. Zapušenost uha kao posledica angine

    Pitanje broj: #158249

    Imala sam anginu pre 10 dana i to se proširilo na moje desno uvo i imala sam jake bolove. Doktor mi je dao antibiotik cefuroxime zato što sam alergicna na penicilin, ibuprofen i paracetamol, antibiotik sam ispila (7 dana) i grlo je prestalo da me boli, ali mi je još uvek skroz zapušeno uvo. Da li je to normalno i da li treba vremena da se sve vrati u normalu ili bi trebalo da odem kod doktora opet? Inače stavljam tople obloge od morske soli svaki dan, ali se čini da ništa ne pomaže.

    Odgovoreno: 18. 07. 2018.

Komentari na pitanje: #158249

    • Postovani!Po vadzenju prednjeg zuba navukla sam infekciju,pila sa ampicilin na 8 sati sa probiotikom i nistatinom,upala nije prestala i sada pijem clindamycin od 600 na osam sati i ukljucen mi je pancef od 400 na 24 sata naravno da uporedo pijem bulardi i ninstatin ujutru i uvece.Da li je to normalno.Ako i to ne pomogne moram da dam bris.Uzas.

    • Dobar dan imam jedno pitanje u pitanju su stopala i dkanovi..ovako prvo pocne da svrbi potom izadju tackive kao bubujice pucaju i pocne da se justi koza na dlanovima a stopalo isto tako al skroz se zacrvenelo kao da je upaljeno i svrbi i justi se ..hvala unapred na odgovoru