1. Zapušeno jedno uho

    Pitanje broj: #97080

    Poštovani,

    Imam problema sa desnim uhom. Zapušeno mi je uho i imam osećaj isti kao da se penjem na veću nadmorsku visinu, a ne mogu da izjednačim pritisak. Šta da radim?

    Odgovoreno: 29. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #97080

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 21. 07. 2012.

      Javite se na d. N. Milosevic@gmail. Com da se dogovorimo za pregled

    • Postovani, vec skoro 6 meseci imam zapusene usi. Konkretno, to se desilo posle jedne jace prehlade. Inace imam nosnu devijaciju koja je vrlo ozbiljna, sa leve strane i doktor je rekao da to moram da operisem. Posle mnogo antibiotika, raznih kapi za nos. . . Poslednje su bile nasonex. . . Nema pomoci. Radila sam audiometriju i timpanometriju i sve je u redu. Ja dobro cujem ali taj osecaj zapusenosti je neprijatan veoma. Naduvavam stalno uz zapusen nos i usta. . . Nista. Da li je moguce da ta devijacija pravi toliki problem. . . Da zbog nje nema protoka vazduha i da je navodno u tome problem? Da li bilo sta mogu da uradim? Unapred hvala, dina ps nisam mogla da postavim pitanje, pa sam ga napisala u komentaru