1. Zapušen nos

    Pitanje broj: #134879

    Poštovani,

    Nos mi je stalno zapušen i teško dišem. Imam alergije, ali zar je moguće da zbog njih nikad ne mogu da dišem na nos i da nazalno govorim? Išla sam na pregled, i doktor me je pregledao za minut i rekao da nemam devijaciju, polipe i završio je pregled. Bila bih Vam zahvalna kada biste mi preporučili dobrog privatnog doktora.

    Odgovoreno: 16. 02. 2015.

Komentari na pitanje: #134879

    • Postovanje. , imam 36god. Od prvog poroda (pre 9god) osetila sam peckanje oko anusa ali nista strasno. Ponekad mi we to javljalo ali vrlo retko. Od sredine prosle god imam najcesce redje stolice. , nisu klasicni prolivi ali su redje od normalnih ali redovna juternja praznjenja bez bola. Krajem augusta otac mom otkriva da ima ran debelog creva sa metastazom na jetri. Ta informacija u menu pravi haos. Psihcki ja slabim. , stres i sve pratece. Pocinje menu boo ispod desnog rebra. , kao da me nesto vredja. , odlazim doktoru svi nalazi uredni i jetreni. Kasnije osetim na anusu blaga ispupcenja. , peckanje i curenje. Stolice kako kad nekad redje nekad normalne. Od pre 20-ak dana osetim da mi je u anusu kao metalna cev koju mogu pomerti unutra ali osetim kao neprijatan osecaj strano nesto u anusu. Pre svega toga imala sam osecaj pritiska na anus. Sad osetim pulsiranje. , drhtanje anusa. Nije umisljeno vec nesto se desava.   molila bih akoneko moze da mi odgovori. , da li su to hemoroidi, nemam vidnog krvarenja. ? Hvala