1. Zapušen nos i pored Nasonex spreja

    Pitanje broj: #88507

    Poštovani,

    Imam problem već duže vreme sa alergijskim rinitisom. Kao terapiju sam dobila Nasonex sprej da koristim najmanje godinu dana. Međutim i pored toga često mi je zapušen nos i moram noću da koristim Operil kapi. Znam da se mogu lako navići na njih, pa me zanima da li mogu povremeno koristiti neke tablete i da li je potrebno da idem kod alergologa?

    Odgovoreno: 05. 10. 2011.

Komentari na pitanje: #88507

    • Imam polip u nosu, i vrlo teško dišem, koji sprej mi preporučujete? Hvala.