1. Uticaj Avamys spreja na dojenje

    Pitanje broj: #96145

    Poštovani,

    Imam problem sa alergijama (prašina, grinje, životinjska dlaka, polen. . .) već nekoliko godina. Stalno su mi grlo i nos bili pod upalama manjeg ili većeg inteziteta. Lekar mi je prepisao Avamys sprej od koga mi je bilo odlično, međutim po prestanku korišćenja (posle 10ak dana) problemi su se vratili. Nastavila bih sa terapijom ali sam zabrinuta da li duže korišćenje spreja može naškoditi mojoj bebi, staroj 5 meseci, koju dojim? Lekar mi ništa konkretno nije rekao povodom toga a u uputstvu piše da može usporiti rast kod dece mlađe od 12 god.

    Odgovoreno: 12. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #96145

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 22. 07. 2013.

      Koliko imate godina i šta je vaš problem?

    • Da li lek avamys usporava rast ako si jos u dobu u kojem rastes i razvijas se?