1. Upotreba kapi Propolisa

    Pitanje broj: #136200

    Pozdrav,

    Kupila sam u apoteci kapi Propolisa, na kutiji piše: kapi Propolisa, sastav: 12% tinktura propolisa, u uputstvu piše da se na kocku šećera nakapa 10- 20 kapi, 3-4 puta dnevno i zatim polaka otapa u ustima, ili se popije sa malo vode ili čaja. Međutim, ja ne konzumiram šećer, a i bojim se da mi ne ostane Propolis na zubima jer se ne može skinuti. Pa sam htela da Vas pitam da li smem da nakapam kapi Propolisa direktno u grlo bez ikakvog razblaživanja? Da li će oštetiti sluzokožu ili možda postoji neka druga opasnost?

    Odgovoreno: 03. 04. 2015.

Komentari na pitanje: #136200

    • Mogu li se propolis kapi stavljati na postoperativnu ranu koja je jos malo otvorena? Hvala unaprijed

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 05. 04. 2015.

      Poštovana ako je pitanje vezano za problem uva, nosa i grla pišite mi na d. N. Milosevic@gmail. Com. Odgovor na vase putanje ne znam jer morate da se obratite administratoru sajta stetoskop. Pozdrav

    • Molim za pomoc kako da postavim pitanje koliko god puta da upisem broj ili rec nista se ne desava?? Molim vas