1. Upotreba Daktanol gela

    Pitanje broj: #86561

    Poštovani,

    Pre par meseci brisom jezika i grla ustanovljena mi je kandida, ali belih naslaga na jeziku imam oko 20 god i do sada nije uopšte lečena jer me ni jedan lekar nije uputio na to. Sada je lečena  Nistatinom i Daktanolom, ali bez uspeha jer mi je grlo veoma osetljivo i jer me Daktanol iritira. Dok sam ga koristio u prednjem delu usta bilo je rezultata ali kada bih ga progutao peklo me je u grlu. Da li postoji neki gel makar i u inostranstvu koji je neutralnog ukusa?

    Odgovoreno: 21. 08. 2011.

Komentari na pitanje: #86561

    • Godinama imam bele naslage na jeziku, lečene daktanol gelom bez uspeha. Bris na kandidu i hel.pil. negativan.