1. Upotreba Avamys spreja za alergiju

    Pitanje broj: #156736

    Poštovani,

    Interesuje me koliko neprekidno smije da se koristi sprej Awamys za alergiju?

    Odgovoreno: 03. 04. 2018.

Komentari na pitanje: #156736

    • Pozdrav. Od svoje 10, 11 godine idem na kontrole kod dermatologa i neurologa jel sam imao fleke po telu boje kafe, vremenom mi se pojavile mali bravice po celeom telu napred i na ledjima, kao mali tumor. A na ledjima se pojavio masno tkivo koje izgleda kao visak sala. To jest fakomotaza i neurofibromatoza jeustanovljeno! Zanimam koliko je opasno ukloniti to masno tkivo i da li je preporucljivo. Da li ima neki posledica posle operacije i da li utice na nervni sistem posle toga! Hvala