1. Upala spoljnog uha

    Pitanje broj: #130038

    Poštovani,

    Već nekoliko dana imam bol u levom uhu, nisam bila na kupanju. Doktorka mi je prepisala Hemomicin 3 tablete od 500 mg, svaki dan po jednu, i kapi za uši Otol h, završila sam sa terapijom ali bol nije u potpunosti nestao, i dalje me boli na dodir. Rečeno je da imam upalu spoljnog uha. Koju terapiju Vi predlažete da probam, pošto mi ovo očigledno nije pomoglo?

    Odgovoreno: 14. 08. 2015.

Komentari na pitanje: #130038

    • Već 3 sedmice mi je začepljeno uho desno i imam pritisak veliki, ništa ne čujem. Doktor mi je kad mi se to isto desilo prošle godine dao hemomicin 500 i kad sam popila 3cu tabletu prestalo je sve. Zanima me da li smijem na svoju ruku uzeti tablete jer mi se isto dešavalo i prije?

    • Postovani, tokom nagle promene visine aviona nenormalno me bilo zabolelo uho. Posto me i dalje boljelo dva dana posle toga uzeo sam hemomicin tri dana po jednu. Sve proslo. Jedino ostalo zujanje u uhu. Molim vas recite mi sto sa tim zujanjem u uhu? Inace, na prekookeanskom brodu sam dosao pre oko sedam dana. Nemam ovdje doktora na raspolaganju. Molim vas da mi odgovorite