1. Uklanjanje promena na usni

    Pitanje broj: #105060

    Poštovani,

    Želela sam da se malo više informišem o promeni koju imam na donjoj usni. U bolnici su je imenovali kao neoplasma benignum cutis aliud d23. Pre dve godine mi je ispucala usna od hladnoće i pregrizla sam usnu. Ostao mi je hematom boje rastvora joda, ljubičaste. Zubar je rekao da se to može ukloniti laserom a na orl/u da mogu da urade operaciju. Pa me zanima da li postoji uklanjanje laserom ili je operacija neizbezna? U ostalom ići ću na dermatoskopiju ako daje pouzdaniju dijagnozu. Nadam se da možete da mi pomognete.

    Odgovoreno: 08. 09. 2012.

Komentari na pitanje: #105060

    • Ja bi ti reko da je sigurno bolje laserski ali to kod nas u Srbiji tesko da moze neko. . A sto se tice operacije uklanjanje masnog tkiva je teska operacija. . Ljudi pricaju svasta traje malo vreme. . . Sve je to laz ja sam juce operisan i znam sta sam sve video i preziveo. . Pozzz