1. Treći krajnik kod dece

    Pitanje broj: #135421

    Poštovani,

    Moja djevojčica ima 7 godina, i ima alergijski rinitis i uvećan treći krajnik koji se uglavnom manifestuje otežanim disanjem i obilnim sekretom koji ne može da izbaci iz nosa. Nikada nije imala upalu ušiju. Njen ljekar nije za operaciju, jer tvrdi da će se treći krajnik sam povući. Da li da poslušamo savjet njenog ljekara ili da je vodimo nekom drugom i kome, ako može preporuka?

    Odgovoreno: 08. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135421

    • Dr VIkram Chauhan 09. 03. 2015.

      Izleči site bolesti so pomoš na ajurvedskiot lekovi, bilki i domašni pravni lekovi so dieta.