1. Teže disanje na nos

    Pitanje broj: #164694

    Oduvek teže dišem na nos. Lekari kod kojih sam bila na pregledu kažu da je to zbog alergije i da nemam devijaciju. Ali pregledi su obavljeni samo rutinski, završeni za nekoliko sekundi. Interesuje me da li možda postoji neki razlog težeg disanja kroz nos koji se otkriva detaljnijim pregledom? Imam utisak da se lekari kod kojih sam bila nisu dovoljno posvetili mom problemu.

    Šta bi trebalo da tražim od lekara kod kojeg sledeći put budem išla na pregled?