1. Suvi kašalj i bol u plućima

    Pitanje broj: #100391

    Poštovani,

    Imam problem sa suvim kašljem uz po malo izbacivanje lepljivih onako normalno žutih gromuljica šlajma pretežno u jutarnjim časovima. Kašalj nije stalan, temperaturu nisam imao, grlo me ne boli. Osećam da je sve iz pluća, kada se nakašljem malo me pecne - zaboli u plućima ili mi rice, počne mi kao prehlada. Ovoga puta na početku imao sam osećaj da mi vazduha malo fali. Teško sam disao, ali to je bila samo prva noć. Ovo nije nekog dužeg perioda možda zadnjih godinu dana nije mi se ovo prije dešavalo. Terapija mi je pretežno bila na sirupe, ali mi nešto puno ne pomažu. Samo jednom prošle godine sam 5 injekcija Gentamicin primio, bilo je bolje, ali sada evo opet isto. Druge terapije nisam radio, samo sam išao kod izabranog doktora. Ne bolujem od nikakve druge bolesti. U porodici mi niko ne boluje od ničega. Loših navika nemam, ne pušim, ne pijem, drogu nikad u životu koristio nisam. Bavio sam se aktivno sportom punih 15 godina (fudbalom) do prijed 5 godina kada sam stekao porodicu (3 djece) i počeo da radim u kazinu, evo već 4 godine. Visok sam 177cm, a težak sam sad 90kg, sa mojih otprilike 75 koje sam uvek imao.

    Odgovoreno: 03. 06. 2012.

Komentari na pitanje: #100391

    • Imam bol u plućima i kašljem, izbacujem i šlajm, temperaturu nemam. Imam 110kg 190cm visina, 20 godina.

    • Postovanje imam suvi kasalj I bol u grudima vec nekoliko Dana bila sam prehladjena, ali bol u grudima I suvi kasalj nisam imala. Imala sam samo visoku temperaturu I nista vise. Jaka bolove imam u sredini grudnog kosa