1. Suv kašalj kod starijih osoba

    Pitanje broj: #92061

    Poštovani,

    Postavljam Vam pitanje u vezi moje majke koja ima 73 godine i relativno je dobrog zdravlja, ali u pitanju je suv kašalj, uglavnom noću, već duže vreme. Što se tiče alergije, sve je ispitala i sve je ok, takođe štitna žlezda je ok. Snimak pluća je takođe u redu. Od lekova koristi samo tablete za povišeni krvni pritisak. U stanu je parno grejanje i uglavnom je suv vazduh, ali ti problemi se javljaju i kad nema grejanja.

    Odgovoreno: 21. 12. 2011.

Komentari na pitanje: #92061

    • Molila bih vas za pomoć Imam nepokretnog bolesnika kom se stalno vraća kašalj neznam kako da mu pomognem

    • Nepokretan bolesnik leži samo na ledjima nema nikakve terapije jedini problem je suv kašalj nema ništa na plućima

    • Zašto me muči suvi kašalj,ne pijem nikakve lekove i nisam alergična samo mi smeta ambrozija, s nje sada nema.