1. Suv kašalj bez sekreta

    Pitanje broj: #162267

    Od pre 10 dana osećam konstantno knedlu u grlu, suvo grlo, samim tim i potrebu da kašljem kao da ga pročistim (kašalj suv bez sekreta). Slivanje iz nosa niz grlo (ne curi mi nos niti je zapušen), nemam bolove u grlu, nemam problem pri gutanju hladnog,toplog kao ni meke i tvrde hrane. Samo mi je jako iritantan taj osećaj knedle i pritiska na vrat kao i suvoće grla.

    Odgovoreno: 16. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #162267

    • Imam problem imam 22 god mesecima vec ne izlazim nigde zbog korone imam problem sto mnogo unosim hranu u sebi i imam cudan osecaj kao da me neko davi kao da mi je kod grla i jednjaka neka knedla na prema plucima kao da me pecka neka kiselina to traje satima pa nestane samo kad legnem da odmorim tada se pojavi neprijatan osecaj kako to da resim