1. Smetnja u grlu

    Pitanje broj: #159393

    Poštovani, već oko 2 meseca imam osecaj neke smetnje u grlu sa desne strane niže od jabučice (manje od knedle, ali kao smetnja) uz povremeni kašalj i povremeno iskašljavanje providnog ili beličastog sekreta. Bio sam kod orl pre oko mesec koji mi nije video nikakve promene u grlu i ovo stanje pripisao alergiji i slivanju sekreta iz nosa. Kao terapiju sam dobio sprej momensa i rupafin, ali su mi se tegobe posle 7 dana od završetka terapije vratile. Terapiju sam ponovio, ali ovoga puta je efekat bio osetno manji. Šta bi trebalo da preduzmem dalje?

    Odgovoreno: 10. 10. 2018.

Komentari na pitanje: #159393

    • Batricevic Sanja 07. 01. 2022.

      Postovani

      Imam smetnju u lijevoj strani grkljana kao da mi hrana ostaje u grkljanu ili ko da mi je dio neke koscice slomljen osjecam kad pomjeram i gutam ko da mi taj dio preskace.