1. Slivanje slina u grlo

    Pitanje broj: #87845

    Poštovani,

    Godinama imam slivanje slina u grlo. Pre godinu dana sam snimila sinuse na digitalnom rentgenu i imam upalu desnog facijalnog sinusa i sedimentacija je bila 60. Pila sam Panklav više puta, sedimentacija je sad u redu. Bila sam kod alergologa, test nije jasno pokazivao alergiju, bila kod pneumologa pluća čista, bris grla i nosa negativan. Ponekam imam gušenje, a ja i dalje imam guste žuto-zelene-braonkaste sline. Moram stalno da ih izbacujem i posebno mi smeta što se slivaju čim legnem i ne mogu da spavam. O čemu se radi i šta da uzimam od lekova?

    Odgovoreno: 20. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #87845

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 07. 02. 2013.

      Poštovanana, malo strpljenja do ponedeljka i onda će vam biti određena adekvatna terapije. Pozz

    • Milena Savic 06. 02. 2013.

      Pre par dana pojavila se jaka glavobolja, sa leve strane od koje sam pocela da cupam kosu, od bolova. Otisla privatno kod neurologa, radjen mi dopler krvnih sudova. Nalaz je uredan, dr. Je trazio magnetnu rezonansu glave. Juce je odradjena i na dlevoj strani imam cistu i previse guste neke tecnosti. Zakljucak sa magnetne, je konsultacija sa orl, i intervencija, sto hitnije, tako pise. Bolovi su i dalje nesvesni. Pa molim za savet, dali je to opasno ili ne. Imam zakazan pregled u ponedeljak na vma kod orl. Hvala unapred!