1. Skidanje kanile prilikom otoka

    Pitanje broj: #102113

    Poštovani,

    Ca laryngis: st. Post laryngectomiam supraglotica partialis shorisontalis: st. Post dissectionem colli selectiva bill.: st. Post re -laryngectomiam partialis chorisontalis supraglotica. I otok se i dalje javlja i ne mogu da skinem kanilu zbog otoka. I da li postoji mogućnost i ako ima otoka da skinem kanilu i da li će otok da prođe?

    Odgovoreno: 09. 07. 2012.

Komentari na pitanje: #102113

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 21. 07. 2012.

      Javite se na d. N. Milosevic@gmail. Com da se dogovorimo za termin

    • Gde treba da dodjem na pregled, koliko kosta i kada mogu da zakazem? Pozdrav i unapred hvala!!! Ovo je profil mog sina pa vam preko njega saljemo pitanja. . .