1. Rupice na krajnicima

    Pitanje broj: #84718

    Poštovani,

    Pojavile su mi se rupice na krajnicima koje ispuštaju neku belu masu koja ima zaista neprijatan miris. Pokušala sam da očistim štapićem za uši i kada sam pritisla na krajnik izašla je iz svake rupice ista ta masa u velikoj količini. Ako ne operišem šta se može desiti? Do kakvog problema može doći?

    Odgovoreno: 07. 07. 2011.

Komentari na pitanje: #84718

    • Ne razumem, da li svako ko ima kamenje u krajnicima i rupe treba da operiše?

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 21. 07. 2012.

      Ne žalost nema svrhe piti antibiotike jer oni mogu da reše samo problem akutne upale krajnika a kod vas su u pitanju hronični problemi i krajnici koji su izgubili svoju korisnu funkciju i samo od njih imate štetu. Pozdrav

    • Imam isti problem, da li ih trebam operisati pod hitno ili se mogu leciti nekim antibiotikom??? Hvala unapred. . .