1. Promena glasa nakon operacije krajnika

    Pitanje broj: #93296

    Poštovani,

    Operisao sam sa šest godina krajnike, i od tad pričam sve kroz nos. Ali i moj glas je postao piskaviji. Ponekad ujutro izgubim glas, a ponekad i u toku dana. To izaziva smeh, drugari me stalno zadirkuju. Kod lekara kažu da je sve u redu, a ja brinem. Da li je potrebno da se obratim još nekom specijalisti jer sam kod orl lekara već bio?

    Odgovoreno: 27. 01. 2012.

Komentari na pitanje: #93296

    • Dete već 3 nedelje nakon operacije krajnika priča nazalno. Teško se razume. Da li je moguće da je došlo do nekog oštećenja? Ili će proći samo od sebe?

    • Ja bih htjela da Vas pitam, sta se tacno desava sa glasom nakon operacije krajnika, tacnije da li dolazi do promjene. I do kakvih sve promjena dolazi. Unaprijed zahvala na odgovoru.