1. Problem sa krajnicima

    Pitanje broj: #148169

    Poštovani,

    Imam problem sa krajnicima već dugo. Veliki su, puni rupa i imaju neke bele čepove po njima koji imaju jako, jako neprijatan miris. Skoro sam bila kod orl specijaliste i rekla mi je da samo ispiram sa hidrogenom. Meni se njeno mišljenje nije svidelo, zato želim da potražim i Vaše. Veliki pozdrav!

    Odgovoreno: 17. 08. 2016.

Komentari na pitanje: #148169

    • Znaci nisu potrebne "predispozicije"-6 puta upala krajnika godisnje, blaga temperatura i ostali simptomi? Hvala vam puno sto ste mi odgovorili.