1. Problem sa glasnim žicama

    Pitanje broj: #89118

    Poštovani,

    Imam problem sa glasnim žicama. Imam 22 godine, dakle student, ne pijem, ne pušim, ali su mi u grlu kao naslage šlajma, i ja to iskašljavam ali ništa, a pošto volim i da zapevam i to vrlo lepo, odjednom ne mogu više ni ono što sam mogao. Šta preporučujete od prirodnih recepata, koji bi povratili i očistili glasne žice jer to baš počinje da mi smeta? Ili od lekova šta preporučujete?

    Odgovoreno: 21. 10. 2011.

Komentari na pitanje: #89118

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 20. 07. 2012.

      Dobili ste savet za terapiju što možete da uradite pre nego što odete na pregled kod fonijatra. Poz

    • Postovani, imam problem sa glasnim zicama, dakle glas mi je sasvim normalan i nije grub, ali u nekim momentima kada glasno pricam on kao da nestane, na sekund, dva. . . Ili druga situacija kada posle duzeg cutanja pocnem da pricam isto zaskripi ili nestane, pusac sam i zanima me da li imate neki savet ili neki prirodan lek koji bih mogla da koristim kako bi se to regulisalo? Unapred zahvalna!