1. Problem pri gutanju pljuvačke

    Pitanje broj: #115604

    Poštovani,

    Imam problem pri gutanju pljuvačke, kad god progutam imam osećaj da mi nešto krcka ili preskače u grlu i kada rukom pomeram levo desno grlo osetim to krckanje. Nemam neke druge simptome osim čestog podrigivanja mada ne znam da li to uopšte ima neke veze sa tim. Ali baš sam uplašena što se ovog krckanja tiče.

    Odgovoreno: 30. 04. 2013.

Komentari na pitanje: #115604

    • imam osjecaj da mi nesto preskace u grlu kad progutam pljuvacku kao da mi grkljaj preskace