1. Pritisak u ušima i glavi

    Pitanje broj: #158984

    Već tri nedelje imam jak pritisak koji počinje 2 sata nakon buđenja u levom uvetu i prelazi ka glavi (čeoni deo i iznedju ociju), ali je konstantan i jako mi smeta. Rečeno mi je da mi je uvučena bubna opna i da je sve zbog toga. Nemam bol i nemam upalu. Da li su mi da pijem amoksicilin, ali mi od njega ništa bolje nije. Taj pritisak i dalje traje i konstantan je. Šta mi predlažete?

    Odgovoreno: 05. 09. 2018.

Komentari na pitanje: #158984

    • Postovani, doktor mi je ustanovio tinitus u desnom uvu i rekao to je to. To traje već skoro 1,5 god i bilo je podnošljivo, da bi se od pre mesec dana pojačao zvuk, a imam osećaj da se sad čuje i u levom uhu. Predložio mi je kapi za sinuse ali nema bas nekakvog efekta.

    • Poštovani, vec dve-tri nedelje mi se javlja nekakav pritisak u ušima. Prosto mi koči na neki način vilicu, bio sam kod mog doktora i dao mi je da pijem Pabklav i kapi Dehstametazon-neomicin. Nalazi krvi su mi u redu i posle te terapije stanje mi je neprimenjeno. Molim Vas za savet i mišljenje. Veliki pozdrav i puno hvala unapred.

    • Postovani, Javljam se povodom protiska u usima koji osecam danima. Pritisak se javlja i sa zadnje strane glave. Nekako sam rasejana, nemam koncentaciju koju sam nekad imala. To je pocelo da mi se desava nakon prelezane korone prosle godine, ranije nisam imala takve probleme. Da li treba da brinem ili jednostavno da koristim neke tablete za koncentraciju? Hvala unapred! Pozdrav