1. Povreda nosa

    Pitanje broj: #142176

    Poštovani,

    Juče sam igrao fudbal i dobio sam lakat u nos. Izašlo je samo malo krvi. Malo mi je bila krvga iskočila, međutim stavljo sam obloge i bolje je. Nema modrica, nema ništa, samo malo teže dišem. Šta Vi mislite o tome?

    Odgovoreno: 23. 11. 2015.

Komentari na pitanje: #142176

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 27. 11. 2015.

      Poštovani, morate na pregled kod nadležnog otorinolaringologa koji će da utvrdi da li je polomeljena nosna pregrada koja je od hrskavice. Pozdrav

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 27. 11. 2015.

      Poštovani, najmanje što možete da uradite je da odete na pregled kod otorinolaringologa koji će pregledati unutrašnjost nosa i utvrditi da li je došlo do pomeranja nosne pregrade tj hrskavice i da li je potreban rtg snimak nosa. Srdačan pozdrav

    • Vanjski oblik mi se nije nista promijenio na nosu, samo malo me boli unutru. . Mozda od udarca, uglavnom nekad mogu da disem, a nekad ne. .