1. Pojava gule iza uha

    Pitanje broj: #95712

    Poštovani,

    Prije dva tjedna iza lijevog uha mi se pojavila gula. Prvo je bila mala, pa se zatim povećala. Onda mi se prije tri dana i iza desnog uha pojavila još jedna velika gula. Što je to? Što trebam raditi?

    Odgovoreno: 05. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #95712

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 21. 07. 2012.

      Iz vašeg opisa ne mogu da zaključim o čemu se radi jer krvržice mogu biti izazvane rasličitim problemima. Najefikasnije je da odete kod lekara na poregled.

    • Andreasparrow 06. 03. 2012.

      Gula je kao nekakva kvržica, veličine je graška. Možete li mi sada reći o čemu se radi?