1. Otol h kapi u trudnoći

    Pitanje broj: #99059

    Poštovani,

    Zanima me da li kapi Otol h smeju da se koriste u trudnoći? Već par dana imam jak bol u desnom uhu od koga me boli i vilica i deo iza samog uveta. Pa Vas molim da mi preporučite neki lek bezbedan u trudnoći.

    Odgovoreno: 08. 05. 2012.

Komentari na pitanje: #99059

    • Postovani trudna sam sest nedelja dali smem da koristim kapi za usi glava me ubija koliko boli i usi jace levo uvo.unapred hvala

    • Postovani, povremena bol u desnom uhu, u toku trudnoce i posle. Pre trudnoce su bile bakterije koje su izlecene, pa se javilo i u trudnoci, bol, pulsiranje, zapusenost u oba... Svi nalazi za oba uha uredni... Da li smem da koristim Otol H u periodu dojenja, ili neke kapi? Hvala