1. Otok nakon operacije nosa

    Pitanje broj: #119478

    Poštovani,

    Godinama sam čekala na operaciju nosa (disanje i estetika). Napokon je došao i taj dan. Doktorka je rekla da će mi napraviti nos kakav ona smatra da ide uz moje lice. Nije bila raspoložena čak ni da mi kaže sta od prilike ili pak da čuje moju neku želju vezano za izgled nosa. Dan skidanja maske. Zamalo nisam pala u nesvest. Profil odnosno vrh nosa, ni blizu onoga što sam ja očekivala. Nekako je baburast i ide ka gore. A što je najgore leva nozdrva je drugacija od desne iz profila. Svi mi kažu ono poznato, da kad spadnu otoci to će sve biti drugačije. U redu, verujem da će se dosta toga promenuti kad spadnu otoci, ali baš da će leva nozdrva da bude ista kao i desna, deluje mi kao bajka. Moje pitanje je sledeće, da li Vi iz Vašeg iskustva mislite da je zaista moguće da posle par meseci leva i desna nozdrva dobiju isti oblik, i ako ne, šta mi je ciniti? Jako sam očajna ne možete ni da zamislite.

    Odgovoreno: 20. 08. 2013.

Komentari na pitanje: #119478

    • Interesuje me da li je normalno zatezanje ispod nozdrva i oko nozdrva posle zatvorene rinoplastike? I ako jeste koliko je vremena potrebno da prodje. Mnogo zateze i onemogucava normalno zvakanje , pricanje itd.  Bas zateze, kao da se skorilo. Hvala

    • Dobro vece, mol Vas za savet. Pre mesec dana sam operisala nos, medjutim vrh nosa mi je previse baburast, pa me zanima da li je to i dalje otok ili ce mi nos tako i ostati? Na dodiru je jako tvrd jos uvek kad dodirnem pa me zanima da li postoje neke tablete ili krema koja ubrzava pad. Hvala!