1. Otok kod septoplastike

    Pitanje broj: #160265

    Poštovani, imala sam operaciju septoplastiku pre pet dana, a juče su mi izvadili tampone iz nosa.
    Međutim, primećujem da i dalje ne dišem kako treba na tu nozdrvu gde je bila devijacija, na drugu dišem mnogo bolje.
    Rečeno mi je da devijacija nije velika, ali je meni pravila strašne glavobolje. Da li je to sve jos uvek pod otokom unutra posto mi se čini da je spoljašnji otok spao i koliko vremena treba za potpun oporavak?