1. Otežano gutanje tokom prisustva sekreta

    Pitanje broj: #107800

    Poštovani,

    Kod gutanja sekreta iz nosa, ako mi je glava u ispravnom položaju, više adamove jabučice mi nešto preskače, što me polako iritira. To što iritira nije bol, ali je neugodan osjećaj. To preskakanje više adamove jabučice je naglo krenulo. Kad jedem ili pijem, nemam tu poteškoću. Nemam tu poteškoću ni ako mi je glava okrenuta udesno ili ulijevo. Šta bi to moglo biti i kome da se eventualno obratim?

    Odgovoreno: 10. 11. 2012.

Komentari na pitanje: #107800

    • Sekret mi izadje malo iz grla i to samo ujitru kad ja na silu vucem,inace imam osecaj kao da mi neko stavio lepilo u grlo ni tamo ni vamo,Dva meseca me lece nista bolje nije nemogu jesti ta dva meseca sam na corbama i uzasno sam,samo upaljeno zdelo davali mi antibiotike inekcije nista nije pomoglo,ja ispiram zalfijom i sodom bikarbonom ni to nereaguje puno,da li ima neko ko se razume u ovaj problem

    • Imam problem sa gutanjem vec dva mesca i konstantna upla zdrela nema sta mi nisu davali nista nije pomoglo

    • Postovana dr milošević, veoma sam vam zahvalan na preporucenoj terapiji za navedeni problem. Zahvaljujuci tome sada normalno gutam i nemam vise problema. Jos jednom, veliko hvala! Izvanredan ste lekar! Pozdrav. Marko