1. Osećaj povećane temperature

    Pitanje broj: #92580

    Poštovani,

    Imao sam temperaturu od 37 do 37, 4 non stop, ustanovljen mi je tonsilitis chronica. Operisao sam krajnike pre 2 nedelje i sve je ok, počeo sam sve i da jedem (i dalje me malo boli kad gutam ali kako je bilo dobro je sad) samo postoji jedan mali problem, pre operacije sam osećao da gorim u licu, vratu, grudima kao da imam 39 temp a ustvari imam 37-37, 4, ja sad dosta manje osećam tu "vatru" u njima, ali je i dalje ima. Temperatura mi je normalna od 36, 3 do 36-6 a imam osećaj kao da imam znatno više. Da li je ovo normalna pojava posle operacije i da će sve postepeno proći?

    Odgovoreno: 04. 01. 2012.

Komentari na pitanje: #92580

    • Postovani,zanima me osecaj koji mi se dešava svakodnevno,utisak da imam povišenu temperaturu ali na toplomeru je sve u redu. Zna li mozda sta se desava,sta je u pitanju? Hvala.