1. Osećaj dlake na korenu jezika

    Pitanje broj: #122762

    Poštovani,

    Imam problem sa grlom tj. povremeno mi se javlja osećaj dlake na korenu jezika. U početku se javljalo jednom u mesec dana i trejalo po 3-4 dana, međutim zadnja dva puta je taj osećaj jači i tera me da povraćam. Brisevi su u redu, nemam alergije niti sam pod stresom. Kad se jače zakašljem kao da pomerim tu ili te dlake i odmah se ispovraćam. Sada to traje već nekoliko dana i ne znam šta da radim.

    Odgovoreno: 27. 11. 2013.

Komentari na pitanje: #122762

    • Da li i dalje osećate tegobe ? Imam slične, osecaj dlake u grlu, već par meseci.

    • Moli vas ako moete da mi odgvrte ja vec dve godine mi se pojavi dlake na jeziko da imam to traje vec dve gudne

    • Postovanje. Imam problem. Imam na jeziku osecaj kao da imam dlaka. Pored toga boli me grlo a na hladnom bol grla se povecava, a pri naporu boli glava u slepoocnicma i bole me uši. Pored toga bolovi u plućima, bolovi u jetri ili zuči ispid desnog rebra tupi bol. Takođe bol pored pupka i bol sa leve strane stomaka. Stolica svetle boje, boje ilovače i neprijatnog mirisa prljave zemlje kraj kanala. Da napomen i ovo, imao sam nekih 95 kg Sada imam 78kg smrsao sam za 2 meseca. Takođe znojenje naročito noću pri spavanju, najviše po glavi i grudima, ma svuda ali na glavi najvise, kosa je mokra a majicu moram promeniti, gola je voda. U globalu to je to. Kafa mi se gadi i povraca od nje a nekada sam je pio mnogo, sada mi se povraca na njen pomisao. Ponekad povracam i dok se ne ispovracam do kraja nije mi lakse. Na kraju ispovratim nešto gorko. Unapred hvala