1. Opšta anestezija tokom menstruacije

    Pitanje broj: #136644

    Poštovani,

    Prekosutra mi je zakazana operacija devijacije nosa u opštoj anesteziji, ali sam danas dobila menstruaciju. Da li je preporučljivo raditi operaciju iako imam? Nalazi su mi dobri svi.

    Odgovoreno: 20. 04. 2015.

Komentari na pitanje: #136644

    • Donar dan.pitanje operacija bruha mi je u ponedeljak .a taj dan treba da dobijem menstruaciju dali ce odgoditi ili moze da se odradi

    • Htela bih znati u cetvrtak mi je zakazana operacija kicme a treba da dobijem bas tada cetvrtak ili petak dali to nesto smeta dali sme da se radi operacije ili da se piju tablete da se pomeri ciklus hvala unapred

    • Dobar dan,cerka od 11.god.treba da ide na katetarizaciju srca. Posto treba da dobije menstruaciju, zanima me da li ce biti smetnje da se to odradi ?

    • Zdravo, imam zakazanu operaciju ruke za dva dana, imam polomljene obije kosti u podlaktici ruke. Ali trebam dobiti mestruaciju danas ili sutra, zanima me da li ce to biti problem? Hoce li se moci uraditi operacija? Unaprijed Vam hvala!

    • Zakazana mi je operacija stitne zlezde za cetiri dana, a treba da dobijem menstruaciju ovih dana..da li se rade operacije u takvim slucajevima??