1. Operacija papiloma u grlu

    Pitanje broj: #143902

    Poštovani,

    Pre tri/četiri dana, blizu resice sam primteio nekakvu izraslinu. Otišao sam kod doktora koji mi je rekao da imam nekakav papilom i uputio me kod otorinolaringologa, i on mi je zakazao "uklanjanje" tog papiloma u ponedeljak. Međutim, pošto ja ne mogu da odem u ponedeljak jer imam dvonedeljni trening sa klubom koji je obavezan, ja sam pitao doktora da li je opasno ukoliko bih sačekao da te dve nedelje prođu pa tek onda da dođem na tu " operaciju", on je rekao da nije ništa opasno i da može da sačeka. Mene interesuje kako se ta operacija radi? Da li se radi u lokalnoj anesteziji, i sve ostalo što ide sa tim.

    Odgovoreno: 28. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143902

    • Postovani , danas su mi zakazali skidanje papiloma izmedju resice i krajnika. Zanima me anestezija da li je u spreju ili inekcija?