1. Operacija nosa

    Pitanje broj: #126974

    Poštovani.

    Imam 19 godina, rođena sam u Negotinu, a studiram u Beogradu. Imam devijaciju nosa, a želela bih da ga sredim i estetski jer je poprilično velik za moju malu glavu i pomalo grbav. Molim Vas recite mi koja je cena operacije kod Vas, i da li bih mogla u Negotinu da dobijem uput za Vašu ordinaciju?

    Odgovoreno: 07. 04. 2014.

Komentari na pitanje: #126974

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 28. 10. 2014.

      Za svaku operaciju u totalnoj anesteziji potrebno je da pacijent bude zdrav što znači da konkretno vi treba da obavite pregled kod kardiologa. Ako imate dokumentaciju vezanu za koksaki najbolje je da se javite na 064/1618852 da se dogovorimo za pregled.
      Pozdrav. Prim. Dr Milošević

    • Postowani imam 26 godina i mnogo sam nezadowoljna swojim izgledom. Imam po meni malu glawu a weliki i deformisan nos sto izgleda mnogo ruzno. Htela sam da was pitam, posto ja imam koksaki wirus na srcu, dali bi mogla ta operacija da se izwede i koja bi bila cena? Poz