1. Obložen jezik

    Pitanje broj: #117721

    Poštovani,

    Već tri ili četiri godine imam obložen jezik (nekad više nekad manje) i na njemu promene koje se menjaju i koje po slikama i opisu liče na lingula geographica. Ja sam pre više godina imao rizičan kontakt, pa sam se iz straha da nije hiv dva puta testirao i oba testa su bila negativna. Da li da verujem tim testovima (u savetovalištu su rekli da su testovi sigurni). Čime bi ovo moglo biti uzrokovano?

    Odgovoreno: 29. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117721

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 03. 07. 2013.

      Poštovani, obratite se klinici za plastičnu hirurgiju u zvečanskoj ulici. Pozdrav

    • Poštovani. . . Imam nekoliko mladeža na licu i kada se brijem dešava mi se da neki zakačim i posečem te bi ih iz tog razloga i uklonio. . Gde mogu uraditi takav zahvat, sa kim da se kontaktiram?