1. Nalaz snimanja sinusa

    Pitanje broj: #132364

    Poštovani,

    Ako možete da mi protumačite ovaj nalaz sinusa. U oba maksilarna sinusa rubno zadebljala, edematozna sluznica. U levom frontalnom sinusu rubno je zadebljala, edematozna sluznica. Deviatio septi nasi. Dijagnoza: sinusitis chronica j32. Javila sam se orl zbog čestih bolova u slepoočnom delu glave koji se širi prema čeonom.

    Odgovoreno: 18. 11. 2014.

Komentari na pitanje: #132364

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 20. 11. 2014.

      Poštovana, opis govori da imate hroničnu upalu sinusa. Pozdrav

    • Nisam vam rekla da mi protumacite snimak, nego nalaz i dijagnozu koju sam dobila kad sam preuzela snimak, posto logicno je da je neko tamo vec pogledao snimak i napisao nalaz. Od vas sam samo trazila da mi kazete sta znaci nalaz.