1. Naduven nos nakon udarca

    Pitanje broj: #117628

    Poštovani,

    Imam dete 2 godine. Pao je na nos uz puno krvi, odmah po prijemu u urgentni konstatovano je prelom nosa. Ujutru pak je rečeno da su kosti netaknute i da će se potpuno oporaviti nosić, i vratiti u normalno stranje. To se nije desilo, nosić je kriv, a danas posle 3 meseca često se desi da ustane mali skroz naduvenog nosa, prednjači desna strana, sluz curi, a bez prehlade. Sukrvica me ne brine jer se javi ali retko. Da li je moguće da mi je saopštena ulepšana verzija i šta je dalje rešenje ukoliko jeste bilo preloma?

    Odgovoreno: 27. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117628

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 28. 06. 2013.

      Bez pregleda ne bih mogla da vam odgovorim sa da ili ne. Dakle moj odgovor je uopšten i generalno ako ste u Bgd javite se da se dogovorimo za pregled d.n.milosevic@gmail.com

    • Izvinjavam se, ali da li to znaci da je oporavak i dalje u toku ili da ce biti potrebna operacija? Ipak imam dva potpuno razlicita misljenja. U pasterovoj klinici mi je receno da je trebalo da se namesta ali da neko nije hteo a u majka i dete ins. Da nije bilo potrebe