1. Mutacija glasa

    Pitanje broj: #114327

    Poštovani,

    Imam 15 godina i glas mi je piskav i mutira. Ne mogu da izgovorim rečenicu celim glasom nego uvek bude mešavina grubog i nežnog. Mutacija mi traje od lipnja 2012. godine i i dalje je sve isto. Kada će ovo prestati jer mi stvara baš probleme i često sam predmet šale?

    Odgovoreno: 29. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #114327

    • Imam 14 goina i glas mi mutira. U NEKIM TRENUCIMA DOLAZI DO TAKOZVANOG ''PUCANJA GLASA'' KOJI SE DESI PAR PUTA U TOKU DANA.. KADA CU MUTIRATI .. DA LI CU MUTIRATI DO 15te GODINE A RODJENDAN MI JE 10.12 ...

    • Imam 13 godina i glas mi mutira svi u skoli mi se smeju jedva pricam sta da radim pre mi se ovo desavalo ali to je trajalo pola sat ili sat ipo a sada neznam sta da radim pozdrav kopaonik

    • Moli vas odgovorite mi. Najme imam 15 godina prva sam srednja i boš uvek ne mutiram često se svi smeju na moj piskav glasasvi u razredu su davno mutirali a ja ne neznam zašto

    • Cao,imam 13 godina i glas nije počeo da mutira sta da radim i kada ce početi mutirati imam druga sa 13 godina i glas mu mutira meni ne. Sa koliko godina ce mi početi mutirati?