1. Mačja dlaka u ustima

    Pitanje broj: #92059

    Poštovani,

    Osećam svrab u grlu kao da imam neku liniju koja me grebe. U kući čuvamo mačku koja sedi stalno u sobi, pa imam strah da nisam progutao mačju dlaku da me možda dlaka grebe. Koliko može da bude opasno ako sam progutao dlaku, i šta da radim ako sam progutao?

    Odgovoreno: 21. 12. 2011.

Komentari na pitanje: #92059

    • Zdravo, pre par dana nisam progutala mačiju dlaku, držim je u stanu. Stalno kašljem i jednom sam zamalo povratila. Molim Vas mi recite nešto više.

    • Ćerka je mazila uličnu mačku koja na pogled izgleda veoma, čisto a onda je dodirnula svoje oči. Da li može da dobije neku infekciju ako je mačka ima i koji mogu da budu simptomi?

    • E, moja Dusanka, koja si ti glupaca, a primarijus kobajagi! Dzaba sve skole svijeta, kad je obrazovanje ostalo nula!

    • Postovana...Da li se neki simptomi javljaju nakon progutane macje dlake i koje analize je potrebno da odradimo kako bi smo proverili da li smo stvarno progutali dlaku?!Hvala vam najlepse