1. Lečenje sinusa

    Pitanje broj: #95674

    Poštovani,

    Imam problema sa sinusima od kada znam za sebe. Terapija su bili obično antibiotici, ali nema rezultata. Svako jutro kada ustanem usta su mi puna šlajma, naravno i nos, a na jastuku je često prava poplava sluzi iz nosa. Takođe, pretpostavljam, da zbog ovih problema, imam vrlo neprijatan zadah iz usta, što mi još više stvara problema. U toku dosadašnjeg života imao sam problema sa štitnom žljezdom, ali sam to terapijom protiv hipertiroze sanirao pre više od 10. godina. Sada se osećam sasvim dobro, ali ovo sa curenjem iz nosa je zaista više prevazišlo svaku meru. Molim da me posavetujete kome da se obratim za adekvatnu terapiju. U mojoj porodici niko nije imao ovakve probleme sa sinusima.

    Odgovoreno: 03. 03. 2012.

Komentari na pitanje: #95674

    • Prim. mr sci. med Dušanka Milošević 21. 07. 2012.

      Morate se obratiti psihijatru ili psihologu za savet.

    • Jelena majkic 19. 07. 2012.

      Postovani prije godinu dana sin mi je imao saobracajnu nesrecu. . . . . . . . Popio je analgin zaboleoga stomak i sav je otekao i pao u nesvest ja sam se prepala mislila sam da je umro. . . . . Ali bilo je sve dobro. . . Nakon 15 dana nisam mogla da spavam nocu bojala sam se ostajati sama nisam mogla da spavam nikako groznicame treslaq tlajk mi je bio 120 sa 70 isla sam doktoru sve sam nalaze povadila svi su nalazi bili dobro radila sam ekg: srca bilo je uredu nemam secer nakon mesec dana sa svoje kilaze 80kg spala sam na 67kg izgubila sam epetiti doktor mi je prepisao proprnalol tablete jedna ujutro jedna navece isla sam psihijatru prepisao mi je ksalol 0. 5mg pila sam jednu ujutro jednu navece. . . . . . . . . . Dg: reakt. Anks. Por. (f43) pila sam 5 meseci. . . . Boleli su me misici od nogu i osecala sam umor nekad sam kao pjana nista me neboli doktro mi je prepisao bromazepan 3mg pijem ga vec dva meseca nebole me misici al sam kao umorna i osecam malaksalost kako da se resim ovih tableta il ima nesto drugo pozdrav. . .