1. Lečenje dehinsencije

    Pitanje broj: #89021

    Poštovani,

    Imam 27 godina. Nakon msct pregleda na orl klinici u Nišu konstatovana mi je dijagnoza dehinsencija superiornog semicirkularnog kanala sa desne strane. Takođe je konstatovano da se ova retka bolest ne leči. Šta da radim?

    Odgovoreno: 18. 10. 2011.

Komentari na pitanje: #89021

    • Da li moze neko da napise nesto vise ako zna o ovom retkom poremećaju? Hvala

    • Znam da je post star, ali da li jos neko moze da odgovori na ovu temu: dehisciencija gornjeg polukruznog kanala. Da li moze da se operise u Srbiji i tako to?