1. Kvržice u grlu

    Pitanje broj: #116223

    Poštovani,

    Već nekih 15ak dana, a možda i više, imam neke kvržice u grlu- na ždrelu. Inacč nemam krajnike, operisala sam ih još u detinjstvu. Boli me vrat s leve strane, tj. vrat i potiljak. Bila sam kod lekara i doktorka mi je dala samo kapi za nos - Neodeksacin i da kupim nešto za grlo neke septolete. Rekla mi je da nikako ne pijem antibiotike i da ću teško da se rešim tih kvržica, bubuljica u grlu. Šta to može da bude i da li ima veze s bolom glave i vrata?

    Odgovoreno: 20. 05. 2013.

Komentari na pitanje: #116223

    • Poštovana, danas sam sasvim slučajno napipala kvržicu na vratu blizu jednjaka. Jako sam uplašena. Inače sam mnogo smršala u poslednje vreme, imam vrtoglavice, ali ne stalne. Molim vas za odgovor. Hvala unapred.