1. Krv prilikom čišćenja ušiju

    Pitanje broj: #121095

    Poštovani,

    Nakon pranja kose, kada operem i uši (tom prilikom mi u uši ulazi voda, celog života ih tako perem i nikada mi nije smetalo, samo ih dobro obrišem), na štapiću sa vatom kojima uvek obrišem i osušim unutrašnjost uha videla sam svežu krv. Kao kada curi nos, ali nije curela iz uha. Ništa me ne boli, nisam se povređivala, štapić nikada nisam gurala duboko, nemam prehladu niti dijagnostikovanu infekciju. Da li je potrebno da idem kod lekara, jer priznajem da me je ovo uplašilo, nikada mi se to još nije desilo?

    Odgovoreno: 10. 10. 2013.

Komentari na pitanje: #121095

    • Dobar dan. Molim vas za odgovor. Tokom pranja zuba jače su mi krvarile desni. Sekund posle sam cistila usi i primetila malo krvi na oba uha. Kad sam usta isprala od zaostale krvi, ni u usima vise nije bilo krvi. Da li je moguce da je krv iz desni dospela tamo? Hvala