1. Komad hrane u jednjaku

    Pitanje broj: #134237

    Poštovani,

    Sinoć sam jela makarone, posle toga i jednu pomorandžu. Još sinoć sam imala osećaj da se komad nečega zaglavio sa desne strane, pa je sišao u jednjak i tu stoji, imam takav osećaj. Sad me muči, kao da imam gorušicu, pokušavala sam da proteram sredinom hleba, vodom, ništa se ne dešava. Jutros sam doručkovala normalno, sva je hrana prošla ali i dalje imam osećaj kao da stoji parče nečega u jednjaku.

    Odgovoreno: 24. 01. 2015.

Komentari na pitanje: #134237

    • Mirjana Nikolic 10. 05. 2023.

      Postovani,imam osecaj u grlu i jednjaku kao da mi nesto stoji,kao da me pritiska,osecam tezinu neku u tom delu.Hrana nije zaglavljena,jer nisam nista jela,samo se odjednom javio taj osecaj.

    • Zdravo, pre oko 8 nedelja sam progutala celu, šumeću tvrdu bombonu, u obliku srca. Prvo je bila zaglavljena u grlu, popila sam vode sa kockom čokolade i bombona je otišla. Od tada mi se javio bol u grlu, dosta šlajma, kašalj i bol u grudima. Kada bilo šta pojedem, imam gorušicu, i neznam da li nije ozbiljno. Išla sam kod doktora, radila i biohemiju i sve je bilo uredu. Pijem lekove za smirenje. Šta mi savetujete?